درباره ایفک

در لحظه زندگی کن

توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند. امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی خود هستیم.

امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار گرانبها‌تر شده است. همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده‏‌تری داریم. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای شهری برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است. هوشمندی انسان‌ها، آنها را مجاب می‏‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد زندگی، هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر زندگی کنند. صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت‏‏‏‌تر مانند خرید کردن دارند.

امروز دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدتری وجود دارد، از جمله برای انتخاب و خرید کالا. دیگر کمتر کسی برای خرید کالا، بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند. مشتریان پیشاپیش و قبل از خرید از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏‌برند. مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب می‏‌کند و مایل است دقیق‏‌تر و با قطعیت بیشتری انتخاب کند. زندگی امروزی بی‏‌گمان خرید به رو‏‌ش‌های نو‏تر، هوشمندانه‏‌تر و البته لذت‏‏ بخش‏‌تری را می‏‌طلبد. از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و تغییر سبک زندگی بشر درخواست و توجه به  کالاهای لوکس و تزئینی چند برابر گذشته شده است. فروشگاه اینترنتی ایفک نیز سعی داشته است با جمع آوری و تولید این کالا های ارزشمند مسیر خرید راحت , امن و سریعتری را برای کاربران خود فراهم کند لازم به ذکر است که فروشگاه اینترنتی ایفک  اولین فروشگاه تخصصی کالاهای لوکس در ایران میباشد.

ایفک با گذاشتن توضیحات فنی و کارشناسی دقیق و همچنین مشخص کردن مزایا و معایب کالاها و اجناس خود شرایط خرید و انتخاب بهترین و با کیفیت ترین کالا را برای کاربران خود فراهم کرده است و امکان مقایسه ی اجناس را هم برای انتخابی بهتر و دقیق تر گذاشته است و همچنین در  این بخش کاربران میتوانند با مطالعه توضیحات کالا تمامی اطلاعات لازمه را از کسب و با توجه به میزان هزینه ای که برای خرید کالا در نظر گرفته اند بهترین ها را انتخاب کنند

از اولویت های این فروشگاه آسایش و امنیت خاطر خریدارن میباشد که بر همین اساس امکان پرداخت هزینه در زمان تحویل کالا نه فقط در تهران بلکه در سراسر ایران را در دستور کار خود قرار داده است همچنین دارا بودن نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت, معدن و تجارت مهر تاییدیست براعتبار این فروشگاه.

همواره یکی از اصول پایه فروشگاه اینترنتی ایفک  دارا بودن اجناسی با بالاترین استاندارد کیفی در سطح جهانی میباشد بر همین اساس تمامی اجناس این فروشگاه دارای گارنتی تعویض میباشد.  خریدار تنها با داشتن شماره فاکتور خود و یا کارت طلایی محصول میتواند جهت تعویض(طی هفت روز) کالا اقدام کند

نکته : برای تعویض محصول خود حتما باید با مشاور و مسئول فروش این فروشگاه از طریق بخش ارتباط با مشتریان اقدام نمایید .

۱۵

گواهینامه کسب شده

۳۰+

اسپانسر برندهای معتبر

۹۹۹+

محصولات باکیفیت

۴M+

مشتریان راضی در سراسر جهان

همکاران ما

شرکت دیاکو پلاست ایرانیان با بیش از ۳۰ نفر مجموعه

عملکرد ما چگونه است؟ بازخوردی برای ما ارسال کنید
برای بهبود تجربیاتمان بسیار مهم است، از شما سپاسگزاریم.

X